-->
Baldur’s Gate 3: iPad ve iPhone’a mı Geliyor? İddialara Göre 2025’te Bekleniyor!

2023 yılında büyük beğeni toplayan izometrik aksiyon rol yapma oyunu Baldur’s Gate 3’ün iPad ve iPhone’a gelmesi ihtimali heyecan verici bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

06.05.2024 | ulasufuk

2023 yılında büyük beğeni toplayan izometrik aksiyon rol yapma oyunu Baldur’s Gate 3’ün iPad ve iPhone’a gelmesi ihtimali heyecan verici bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor. Apple’ın geçtiğimiz yıl iPhone 15 Pro serisi ve bazı iPad modelleri için AAA oyunların yayınlanacağını duyurması bu iddiaları güçlendiriyor.

İddialara Göre:

  • Baldur’s Gate 3, 2025’in ilk çeyreğinde iPad ve iPhone’a gelecek.
  • Oyun, iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max’te daha iyi performans gösterecek.
  • Baldur’s Gate 3, zengin hikayesi ve bağımlılık yaratan oynanışıyla iPad ve iPhone kullanıcılarını da büyüleyecek.

Şu ana kadar Resident Evil Village, Resident Evil 4 Remake ve Death Stranding gibi AAA oyunlar App Store’daki yerini aldı. Baldur’s Gate 3’ün de bu oyunlara katılması, Apple platformunda büyük bir gelişme olacak.

Oyuncular, Baldur’s Gate 3’ün iPad ve iPhone’a gelmesine oldukça istekli görünüyor. Yorumlarda oyunun hikaye ve oynanışından övgüyle bahsediliyor.

Baldur’s Gate 3’ün iPad ve iPhone’a gelip gelmeyeceği şu an için kesinleşmiş değil. Ancak bu iddiaların gerçeğe dönüşmesi, Apple platformunda büyük bir heyecana yol açacak gibi görünüyor.

Siz Baldur’s Gate 3’ün iPad ve iPhone’a gelmesi ihtimali hakkında ne düşünüyorsunuz?Popüler Haberler


PAC-MAN MEGA TUNNEL BATTLE CHOMP CHAMPS ile 64 oyuncuya kadar devasa çok oyunculu savaşta heyecanı yaşayın! Klasik PAC-MAN oyununa modern bir dokunuş.


VALORANT tutkunları hazır olun! Riot Games ve ESA Esports iş birliği ile düzenlenen VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2 turnuvasının heyecanı başlıyor.


Heyecanla beklenen Beyblade aksiyon oyunu Beyblade X: XONE, nihayet Switch ve PC (Steam) platformları için duyuruldu!


Endonezya yapımı korku oyunu DreadOut, Remastered Collection ile PlayStation 5 ve Nintendo Switch’e geri dönüyor!