-->
Assassin’s Creed Shadows Duyuruldu! İlk Fragman 15 Mayıs’ta!

Heyecanla beklenen Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Shadows, nihayet resmi olarak duyuruldu!

14.05.2024 | ulasufuk

Heyecanla beklenen Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Shadows, nihayet resmi olarak duyuruldu! Ubisoft ekibinin geliştirdiği ve yayıncılığını üstlendiği oyun, ilk fragmanını 15 Mayıs Çarşamba günü saat 19:00’da (TSİ) YouTube üzerinden oyuncularla buluşturacak.

Feodal Japonya’da Bir Macera:

Daha önce “Assassin’s Creed RED” kod adıyla anılan Shadows, ilk duyurulduğunda Feodal Japonya’da geçeceği bilgisini vererek büyük heyecan uyandırmıştı. Oyunun hangi platformlarda ve ne zaman çıkış yapacağı henüz resmi olarak açıklanmasa da, Ubisoft mağazasındaki detaylara ve bazı sızıntılara göre PC, PS5, PS4 ve Xbox Series X|S platformlarında yer alması bekleniyor.

Fragman Beklentisi:

15 Mayıs’ta yayınlanacak ilk sinematik fragman, oyunun atmosferini ve hikayesini merakla bekleyen oyunculara ilk bakışı sunacak. Fragmanın heyecan verici olacağına ve serinin hayranlarını adeta büyüleyeceğine şüphe yok.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.