-->
Zombiler DLSS 3 ile Daha da Hızlı! Dead Island 2 İçin Fan Yapımı Mod Yayınlandı

Dead Island 2, zombi hayatta kalma severler için heyecan verici bir çıkışa hazırlanıyor.

29.04.2024 | ulasufuk

Dead Island 2, zombi hayatta kalma severler için heyecan verici bir çıkışa hazırlanıyor. Oyunun çıkış tarihi yaklaşırken, modlar da oyuna yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Son olarak, PS2ClassicsVault isimli bir mod geliştiricisi, DLSS 3 desteği sunan bir mod yayınladı.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen Dead Island 2, resmi olarak XeSS veya DLSS desteğine sahip değildi. Fakat bu mod sayesinde RTX 40 serisi ekran kartlarına sahip oyuncular, DLSS Super Resolution ile daha iyi bir görüntü kalitesi ve performans elde edebilecek.

DLSS 3 Frame Generation desteği bu modda yer almıyor olsa da, FSR’ye kıyasla daha iyi bir performans sunuyor. Yapılan testlere göre, RTX 4090 ekran kartı ile 4K/Ultra ayarlarda 80 FPS’in üzerinde bir performans elde etmek mümkün. Daha düşük güçlü RTX 4070 ve RTX 4080 gibi ekran kartlarında da performans artışı gözlemlenebiliyor.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.