-->
Where Winds Meet Kapalı Betası Başlıyor: Ghost of Tsushima ve Assassin’s Creed Karışımı!

Everstone Games tarafından geliştirilen Where Winds Meet’in ilk kapalı PC betası 19 Nisan’da başlıyor.

07.04.2024 | ulasufuk

Everstone Games tarafından geliştirilen Where Winds Meet’in ilk kapalı PC betası 19 Nisan’da başlıyor. Ghost of Tsushima ve Assassin’s Creed’i anımsatan açık dünya aksiyon-macera oyunu, 600 orijinal antika bileşen ve etkileşimli bir çevre sistemi sunuyor.

Where Winds Meet, üçüncü şahıs kamera açısıyla oynanan bir aksiyon-macera oyunu. Oyuncular, geniş bir açık dünyayı keşfederken dövüş sanatlarını kullanarak düşmanlarla savaşıyor. Oyunun fragmanları ve ekran görüntüleri, Ghost of Tsushima ve Assassin’s Creed’in bir karışımını andırıyor.

Geliştirici ekip, oyunda 600 orijinal antika bileşen ve ilgi çekici bir çevre sistemi olduğunu belirtiyor. Oyuncular, dünyayla etkileşime girebiliyor ve yaptıkları hamlelerle beraber değişkenlik gösteren unsurlarla karşılaşabiliyor. Aynı zamanda oyuncular hayatta kalmaya çalışıyor ve hangi meslekte ilerlemek istiyorlarsa ona göre seçim yapabiliyor.

Where Winds Meet’in ilk kapalı PC betası 19 Nisan’da başlayacak ve 23 Nisan’a kadar devam edecek. Betaya katılmak için oyunun resmi web sitesine kayıt olabilirsiniz.Popüler Haberler


PAC-MAN MEGA TUNNEL BATTLE CHOMP CHAMPS ile 64 oyuncuya kadar devasa çok oyunculu savaşta heyecanı yaşayın! Klasik PAC-MAN oyununa modern bir dokunuş.


VALORANT tutkunları hazır olun! Riot Games ve ESA Esports iş birliği ile düzenlenen VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2 turnuvasının heyecanı başlıyor.


Heyecanla beklenen Beyblade aksiyon oyunu Beyblade X: XONE, nihayet Switch ve PC (Steam) platformları için duyuruldu!


Endonezya yapımı korku oyunu DreadOut, Remastered Collection ile PlayStation 5 ve Nintendo Switch’e geri dönüyor!