-->
VCT 2024: EMEA 1. Aşama’da FUT ve BBL Zirvede! Son Hafta Heyecanı BBL ve FUT Karşılaşmasıyla

Riot Games’in Berlin’de düzenlediği VALORANT Champions Tour 2024 EMEA 1. Aşama heyecanı 4. hafta 2. gün mücadeleleriyle sona erdi.

27.04.2024 | ulasufuk

Riot Games’in Berlin’de düzenlediği VALORANT Champions Tour 2024 EMEA 1. Aşama heyecanı 4. hafta 2. gün mücadeleleriyle sona erdi. Bu hafta da temsilcilerimiz FUT Esports ve BBL Esports galibiyetlerle haftayı kapattı.

FUT Esports Fnatic’i 2-0 ile Yendi! BBL Esports Natus Vincere’i 2-1 ile Mağlup Etti!

VCT 2024: EMEA 1. Aşama 4. hafta 2. gününde FUT Esports, Fnatic’i 2-0’lık skorla mağlup ederek zirveye yükseldi. BBL Esports ise Natus Vincere karşısında 2-1 galibiyet elde ederek grubunu lider kapattı. Natus Vincere ise ligdeki ilk mağlubiyetini BBL Esports‘a karşı almış oldu.

Bu sonuçlarla birlikte:

  • BBL Esports, Alpha grubunda 1. sıraya yükseldi.
  • FUT Esports ise Omega grubunda zirveye yerleşti.

VCT 2024: EMEA 1. Aşama grup aşaması önümüzdeki hafta son bulacak. Son karşılaşma 3 Mayıs Cuma günü BBL Esports ile FUT Esports arasında gerçekleşecek.

Heyecan dorukta! BBL Esports ve FUT Esports, 3 Mayıs Cuma günü zirve mücadelesinde karşı karşıya gelecek. Kazanan, Masters yolunda önemli bir adım atacak.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.