-->
Ubisoft Forward’da Splinter Cell Duyurulabilir

Ubisoft, 10 Haziran’da Los Angeles’ta gerçekleşecek olan Ubisoft Forward etkinliği için heyecanı doruğa çıkarıyor. Oyuncular, yeni oyun duyuruları

05.04.2024 | ulasufuk

Ubisoft, 10 Haziran’da Los Angeles’ta gerçekleşecek olan Ubisoft Forward etkinliği için heyecanı doruğa çıkarıyor. Oyuncular, yeni oyun duyuruları ve sürprizlerle dolu bir akşam beklerken, en büyük merak konusu ise Splinter Cell serisinin hayranlarını neyin beklediği.

Uzun süredir yeni bir oyunla sevenleriyle buluşmayan Splinter Cell’in, Ubisoft Forward etkinliğinde yeniden yapımının duyurulacağına dair güçlü söylentiler var. Bu söylentiler, etkinliğin en önemli duyurusu olarak nitelendirilen bir Splinter Cell sürprizi olacağını da öne sürüyor.

Sam Fisher Geri Dönüyor mu?

Splinter Cell hayranları, Sam Fisher’ın karanlık ve gizlilik dolu dünyasına geri dönmesini sabırsızlıkla bekliyor. Ubisoft Forward, bu bekleyişin sona erebileceği bir tarih olarak öne çıkıyor. Yeniden yapımın yanı sıra, serinin yeni bir devam oyunu da ihtimaller dahilinde.

Ubisoft Forward’da Neler Bekleniyor?

Splinter Cell’in yanında, Ubisoft Forward’da Assassin’s Creed Valhalla, Far Cry 6 ve Avatar: Frontiers of Pandora gibi popüler oyunların da güncellemeleri ve yeni içerikleri duyurulabilir.

Etkinliği Nasıl İzleyebilirim?

Ubisoft Forward etkinliği, 10 Haziran’da Türkiye saatiyle 23:00’te başlayacak. Ubisoft’un resmi Twitch ve YouTube kanallarından canlı olarak takip edilebilecek etkinlik, Türkçe dil desteğiyle de oyuncularla buluşacak.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.