-->
Tom Holland’dan Heyecan Verici Açıklama: Spider-Man 4 Yolunda!

Tom Holland, Spider-Man 4 filminin çekimlerinin devam ettiğini ve herkesin bu filmi sabırsızlıkla beklediğini açıkladı.

28.04.2024 | ulasufuk

Tom Holland, Spider-Man 4 filminin çekimlerinin devam ettiğini ve herkesin bu filmi sabırsızlıkla beklediğini açıkladı.

Holland, İskoçya’da düzenlenen Sands Uluslararası Film Festivali’nde yaptığı açıklamada, “Basit cevap, her zaman Örümcek Adam filmleri yapmak isteyeceğim” dedi. Hayatı ve kariyeri boyunca Örümcek Adam karakterine borçlu olduğunu belirten Holland, yeni filmler için de heyecanını dile getirdi.

Spider-Man 4’ün hikayesi ve vizyon tarihi henüz netlik kazanmasa da, yapımcıların ve hayranların bu filmi büyük bir sabırsızlıkla beklediği aşikar. Holland, yeni filmde de “bu işin en iyileriyle” çalıştıklarını ve serinin mirasına saygı göstererek yeni ve heyecan verici hikayeler yaratmaya çalıştıklarını vurguladı.

Yönetmen koltuğunda Jon Watts’ın yerini kimin alacağı hala bilinmiyor. Justin Lin, Drew Goddard ve Jonathan Goldstein & John Francis Daley gibi isimler adaylar arasında yer alıyor.

Spider-Man 4’ün vizyon tarihi de belirsizliğini koruyor. Sony’nin 27 Haziran 2025 için planladığı isimsiz bir Sony/Marvel Canlı Aksiyon filmi için Spider-Man 4’ün yetişip yetişemeyeceği merak konusu.

Ancak bu belirsizlikler, hayranların heyecanını gölgelemiyor. Tom Holland’ın açıklamaları ve yapımcıların gösterdiği emek, Spider-Man 4’ün en az önceki filmler kadar başarılı olacağına dair umutları artırıyor.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.