-->
The Witcher Dizisi Final Yapıyor! Son Sezon 2025’te Yayınlanacak!

Netflix’in popüler fantastik dizisi The Witcher, 5. sezonuyla final yapacak!

24.04.2024 | ulasufuk

Netflix’in popüler fantastik dizisi The Witcher, 5. sezonuyla final yapacak! Bu heyecan verici haber, dizinin yapımcısı Lauren Schmidt Hissrich tarafından doğrulandı.

Ne Oldu?

  • Liam Hemsworth, 4. sezonda Geralt of Rivia rolünü devraldıktan sonra 5. sezonda da bu rolü canlandırmaya devam edecek.
  • Dizi, Andrzej Sapkowski’nin “The Witcher” serisinin son üç kitabı olan “Baptism of Fire”, “The Tower of the Swallow” ve “Lady of the Lake”i uyarlayacak.
    1. sezonun prodüksiyonu Birleşik Krallık’ta başladı ve 2025’te yayınlanması bekleniyor.
    1. sezonun çıkış tarihi ise henüz belli değil.

Hissrich Neler Dedi?

Hissrich, dizinin son sezonu hakkında şunları söyledi: “The Witcher’ın inanılmaz bir yolculuğa çıktığına inanıyorum. Henry Cavill’in Geralt rolündeki katkılarından ve tüm ekip ve oyuncu kadrosunun sıkı çalışmasından dolayı minnettarım. Dizinin son iki sezonu, Andrzej Sapkowski’nin destansı hikayesini hayata geçirmek için heyecan verici bir yolculuk olacak.”

Hayranlar Ne Dedi?

Dizinin final yapacağı haberi, hayranlar arasında karışık tepkilere yol açtı. Bazı hayranlar final kararını üzülerek karşılarken, bazıları ise hikayenin doğal bir şekilde sonlanması gerektiğini savundu.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.