-->
The Rogue Prince of Persia: Klasik Bir Macera mı Yoksa Serinin Sonu mu?

Ubisoft tarafından yayınlanan ve Evil Empire tarafından geliştirilen roguelike platform macera aksiyon oyunu The Rogue Prince of Persia, 14 Mayıs tarihinde erken erişim sürümüyle karşımıza çıkacak.

25.04.2024 | ulasufuk

Ubisoft tarafından yayınlanan ve Evil Empire tarafından geliştirilen roguelike platform macera aksiyon oyunu The Rogue Prince of Persia, 14 Mayıs tarihinde erken erişim sürümüyle karşımıza çıkacak. Peki bu oyundan ne beklemeliyiz? Prince of Persia serisi nereye gidiyor?

Erken Erişim Sürümü Neyi Getiriyor?

Erken erişim sürümünde elbette bazı hatalar ve eksiklikler olması bekleniyor. Ayrıca şu anda oyun Türkçe dil desteğine sahip değil. Ancak Steam platformunda oyunun sayfasında “Oyunda Türkçe dilinin olmadığını ancak gelecekte ekleneceğini lütfen göz önünde bulundurun.” ibaresi yer alıyor.

Klasik Bir Macera mı Yoksa Yeni Bir Deneme mi?

The Rogue Prince of Persia, klasik Prince of Persia oyunlarına benzeyen bir aksiyon platform macerası sunmayı hedefliyor. Oyunda duvarlardan tırmanabiliyor, platformları aşabiliyor ve düşmanları yenmek için karakterinizin becerilerini kullanabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda bulmacalar da yer alacak.

Peki Sizin Beklentileriniz Neler?

Siz The Rogue Prince of Persia’dan neler bekliyorsunuz? Oyunun Prince of Persia serisinin gidişatı için ne ifade ettiğini düşünüyorsunuz? Yorumlarda düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.