-->
The Last of Us Part I ve Robocop: Rogue City İçin FSR 3.0 Güncellemesi Yayınlandı!

Naughty Dog ve Teyon ekipleri, The Last of Us Part I ve Robocop: Rogue City oyunları için yeni bir güncelleme yayınladı.

28.04.2024 | ulasufuk

Naughty Dog ve Teyon ekipleri, The Last of Us Part I ve Robocop: Rogue City oyunları için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile birlikte, oyunlarda bulunan AMD FSR 3.0 Frame Generation desteği daha da iyileştirildi.

Daha Akıcı ve Sorunsuz Oyun Deneyimi

Yeni güncelleme sonrasında oyuncular, FSR 3.0 ile her iki oyunu da daha akıcı ve sorunsuz bir şekilde oynayabiliyor. Güncelleme öncesinde The Last of Us Part I ve Robocop: Rogue City, Forspoken ve Immortals of Aveum’da da bulunan FSR 3.0’ın eski bir sürümünü kullanıyordu. Bu eski sürümde bazı sorunlar mevcuttu.

AMD FSR 3.0’ın Son Sürümü ile Gelişmeler:

  • VRR monitörlerde sorunsuz oyun deneyimi
  • Daha stabil kare hızı
  • Geliştirilmiş performans

The Last of Us Part I’de DLSS 3 Desteği Bulunmuyor

Dikkat edilmesi gereken bir nokta da The Last of Us Part I’de NVIDIA DLSS 3 desteğinin bulunmaması.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.