-->
Tekken 8’e Yeni Bir Dövüşçü Dahil Oluyor: Lidia Sobieska Bu Yaz Geliyor!

Bandai Namco, dövüş oyunu severleri heyecanlandırmaya devam ediyor!

29.04.2024 | ulasufuk

Bandai Namco, dövüş oyunu severleri heyecanlandırmaya devam ediyor! Tekken 8 için yeni DLC karakterler gelmeye devam ederken, ikinci ek paket karakteri de belli oldu: Lidia Sobieska.

Eddy Gordo‘nun ardından 5.49 dolarlık fiyat etiketiyle oyuna dahil olan Lidia Sobieska, Tekken 8’in 1. sezonunun bir parçası olarak bu yaz oyuncularla buluşacak.

Ancak heyecanlar bununla da bitmiyor! İlkbaharda dengeleme değişiklikleri, yeni arena Seaside Resort ve fotoğraf modu da oyuna eklenecek. Sonbahar aylarında ise hikayenin yeni bir bölümü, çevrimiçi alıştırma modu ve Ghost vs. Ghost modu ücretsiz içerikler olarak sunulacak.

Tekken 8, şu anda PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) platformlarında kullanıcılarla buluşmaya devam ediyor.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.