-->
Star Wars Hayranları Dikkat! Unreal Engine 5 ile Hazırlanan Star Wars Konsept Videosu Yayınlandı!

Star Wars hayranları heyecanlanın!

22.04.2024 | ulasufuk

Star Wars hayranları heyecanlanın! İçerik üreticisi Jeremy Cummins, YouTube kanalında Unreal Engine 5 kullanarak hazırladığı muazzam bir Star Wars konsept videosu yayınladı. Videoda, AT-AT Walker robotları da dahil olmak üzere, yeni nesil bir Star Wars oyununda neler olması gerektiğine dair muhteşem bir bakış açısı sunuluyor.

Videoda Neler Var?

  • Muhteşem AT-AT Walker robotları
  • Nefes kesici görseller
  • Yeni nesil bir Star Wars oyununa dair ilham verici fikirler

Nasıl Hazırlandı?

Jeremy Cummins, videoyu oluşturmak için Maya, DaVinci Resolve 18.6, Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator programlarını kullanmış. 2 aylık titiz bir çalışmanın ürünü olan bu video, Star Wars hayranlarını büyülemeye hazır.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.