-->
Star Citizen’in Alfa Sürümü İçin Güncellenmiş PC Sistem Gereksinimleri!

Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!

16.04.2024 | ulasufuk

Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi! Cloud Imperium Games tarafından geliştirilen oyunun alfa sürümü için gerekli minimum ve önerilen donanım bilgileri paylaşıldı.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Bu gereksinimler oyunun alfa sürümü için geçerlidir. Son sürüm için ilerleyen dönemlerde yeni bilgiler paylaşılabilir.
  • Oyunu çalıştırmak için en az 4GB VRAM’e sahip bir ekran kartı ve Vulkan 1.2 desteği şart.
  • Minimum işlemci: Intel i7 veya AMD Bulldozer
  • Minimum ekran kartı: NVIDIA GTX1060, AMD RX 5700, RX Vega 56, RX 460 veya Intel A380
  • Minimum RAM: 16 GB
  • Önerilen işlemci: 32 GB RAM’e sahip Intel Core i7 veya AMD Ryzen 5
  • Oyunu açamama riski: Sistem gereksinimlerini karşılamayan kullanıcılar oyunu çalıştıramayabilir.

Detaylı Bilgiler:

Cloud Imperium Games’in resmi web sitesinde paylaşılan sistem gereksinimleri sayfasında, işletim sistemi, depolama alanı ve diğer teknik detaylar da yer alıyor. Oyuncular, sistemlerinin bu gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını kontrol etmek için bu sayfayı inceleyebilirler.

Star Citizen’a Başlamak:

Star Citizen’ın alfa sürümüne katılmak için oyunun resmi web sitesinden “Pledge” satın almanız gerekiyor. Farklı fiyat seçenekleri ve paketler sunan Pledge sistemi, oyunculara gemi ve oyun içi para gibi çeşitli avantajlar da sağlıyor.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.