-->
Son Şans! Assassin’s Creed Mirage Ücretsiz Deneme Sürümü 30 Nisan’a Kadar Oynanabilir!

Ubisoft’un son Assassin’s Creed oyunu Mirage, 30 Nisan’a kadar ücretsiz deneme sürümüyle sizleri bekliyor!

18.04.2024 | ulasufuk

Ubisoft’un son Assassin’s Creed oyunu Mirage, 30 Nisan’a kadar ücretsiz deneme sürümüyle sizleri bekliyor! Bu sayede, Basim’in Bağdat’taki macerasına 2 saat boyunca ücretsiz olarak dalabilir ve oyunu satın alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.

Deneme Sürümünde Neler Var?

  • 2 saatlik oyun süresi
  • Ana hikayenin ilk bölümleri
  • Bazı yan görevler
  • İlerlemenizi satın almanız durumunda ana oyuna aktarabilirsiniz

Unutmayın! Bu, Assassin’s Creed Mirage’ın yaklaşık %10’luk bir kısmını kapsıyor. Oyunun tamamı yaklaşık 20-25 saatlik bir senaryoya sahip.

Denemeye Başlamadan Önce:

  • Geçen yıl yayınlanan Assassin’s Creed Mirage incelememizi okuyarak oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
  • Assassin’s Creed Mirage’ın Unity ve Rogue gibi klasik AC oyunlarına daha yakın bir oynanışa sahip olduğunu ve Origins, Odyssey ve Valhalla’dan farklı olduğunu unutmayın.

Assassin’s Creed Mirage’ı Deneyin mi?

Ubisoft’un bu yeni Assassin’s Creed oyunu ilginizi çekiyor mu? 30 Nisan’dan önce ücretsiz deneme sürümünü oynayarak kararınızı verebilirsiniz. Yorumlarda düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın!Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.