-->
Son Dakika: The Last of Us İkinci Sezon Set Görüntüleri Sızdırıldı!

HBO’nun The Last of Us dizisinin ikinci sezonundan yeni set görüntüleri sızdırıldı!

28.04.2024 | ulasufuk

HBO’nun The Last of Us dizisinin ikinci sezonundan yeni set görüntüleri sızdırıldı! Bu görüntüler, hayranları heyecanlandıran yeni detayları da beraberinde getiriyor.

İkinci Sezon Jackson Şehrinde Geçecek

Sızdırılan görüntülere göre, ikinci sezon Jackson şehrinde geçecek. Bu da, dizinin ikinci sezonunun video oyunu The Last of Us Part II’nin ana hikayesine odaklanacağına işaret ediyor. Görüntülerde, Jackson şehrinin ikonik binalarına ve karakterlerin yaşadığı evlere ait detaylar da görülüyor.

Yeni Karakterler Görüntülerde!

Set fotoğraflarında, Abby, Dina ve Jesse gibi yeni karakterlerin de yer aldığı görülüyor. Bu da, dizinin ana hikayesine sadık kalacağını ve oyundan önemli karakterleri de ekrana taşıyacağını gösteriyor.

Ne Zaman Yayınlanacak?

Henüz ikinci sezonun tam olarak ne zaman yayınlanacağı açıklanmadı. Fakat sızdırılan görüntüler ve yapılan açıklamalar, çekimlerin hızla ilerlediğini ve dizinin 2024 yılında yayınlanma ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor.

Hayranlar Heyecanlı!

The Last of Us’ın ilk sezonu büyük bir başarı yakalamıştı. Bu nedenle, dizinin ikinci sezonu da büyük bir merakla bekleniyor. Sızdırılan set görüntüleri, hayranları daha da heyecanlandırmış durumda.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.