-->
Şirinler Dünyasına 3 Boyutlu Platform Macerası ile Giriş Yapın: The Smurfs: Dreams Duyuruldu!

Microids tarafından yayıncılığı ve Ocellus Services ekibi tarafından geliştirilmesi üstlenilen macera platform oyunu The Smurfs: Dreams resmi olarak duyuruldu!

29.04.2024 | ulasufuk

Microids tarafından yayıncılığı ve Ocellus Services ekibi tarafından geliştirilmesi üstlenilen macera platform oyunu The Smurfs: Dreams resmi olarak duyuruldu! 2024 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store, Microsoft Store) platformları için satışa sunulacak oyun, yepyeni bir Şirinler macerasına hazır olun diyor.

Şirinler Köyü’ne Adım Atın ve Gargamel’e Karşı Mücadeleye Girin!

The Smurfs: Dreams’de Şirinler köyüne adım atabilecek ve büyüleyici diyarlarda 3 boyutlu platform macerası yaşayabileceksiniz. Oyun boyunca ezeli düşmanınız Gargamel ile karşılaşacak, eğlenceli platform zorluklarının üstesinden gelmeye çalışacaksınız. Her bölgenin kendine özgü rengarenk atmosferi ve zorlukları ile keyifli bir oyun deneyimi sizleri bekliyor.

Farklı Şirinler ile Oynayın ve Yeteneklerini Kullanın!

Oyunda farklı Şirinler’i kontrol edebilecek, her bölgedeki zorlukları aşmak için onların özel yeteneklerinden faydalanabileceksiniz. Oyunun duyuru fragmanı da yayınlandı. Fragmandan oyunun atmosferi ve oynanış tarzı hakkında fikir edinebilirsiniz.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.