-->
Senua’nın Psikozu Hellblade 2’de Değişiyor

lk Hellblade Senua’s Sacrifice oyununda zorlu bir yolculuğa çıkan Senua’nın psikozuyla olan mücadelesi, devam oyunu olan Hellblade 2’de yeni bir aşamaya giriyor

04.04.2024 | ulasufuk

İlk Hellblade: Senua’s Sacrifice oyununda zorlu bir yolculuğa çıkan Senua’nın psikozuyla olan mücadelesi, devam oyunu olan Hellblade 2’de yeni bir aşamaya giriyor. Oyun geliştiricisi Ninja Theory, Senua’nın bu devam oyununda psikozuyla olan ilişkisinin değişeceğini duyurdu.

Senua Artık Farklılığına Sahip Çıkıyor: İlk oyunda çoğunlukla psikozu tarafından yönlendirilen Senua’nın, Hellblade 2’de farklı bir bakış açısı benimseyeceği belirtildi. Ninja Theory stüdyo başkanı Tameem Antoniades, Senua’nın bu oyunda “farklılığına sahip çıkacağını” ve “psikozuyla olan ilişkisinin dinamik bir şekilde evrileceğini” söyledi. Bu da Senua’nın kendisini ve çevresini algılayış biçiminde köklü değişiklikler olabileceğini işaret ediyor.

Daha Bağlantılı ve Güçlü Bir Senua: Senua’nın psikozuyla olan mücadelesi devam ederken, onu güçlendiren ve insanlarla yeniden bağlantı kurmasını sağlayan bir dönüşüm de yaşayacağı ifade ediliyor. Antoniades, Senua’nın bu oyunda “daha az savunmasız ve daha bağlantılı” olacağını vurguladı. Bu da Senua’nın hem iç dünyasıyla hem de dış dünya ile ilişkilerinde daha güçlü bir karakter olarak karşımıza çıkabileceğini düşündürüyor.

Hellblade 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Senua’nın zorlu yolculuğunun devam edeceği Hellblade 2’nin kesin çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak oyunun geliştirilme sürecinin devam ettiği biliniyor.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.