-->
Sea of Thieves: 40 Milyon Korsan Denizlere Açıldı!

Rare tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından yayınlanan korsanlık macerası Sea of Thieves, 40 milyon oyuncuya ulaştı!

18.04.2024 | ulasufuk

Rare tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından yayınlanan korsanlık macerası Sea of Thieves, 40 milyon oyuncuya ulaştı! Bu etkileyici başarı, oyunun 2018 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana kat ettiği hızlı büyümeyi gösteriyor.

Sea of Thieves PS5’e Doğru Yol Alıyor:

40 milyon korsanla dolup taşan Sea of Thieves, yeni maceralara doğru yelken açmaya hazırlanıyor. Oyun, 30 Nisan tarihinde PlayStation 5’te de maceralar sunmaya başlayacak. Bu sayede daha da fazla oyuncu, denizlerde özgürce korsanlık yapabilecek.

12. Sezon Heyecanı Yakında:

Sea of Thieves’in 12. sezonu da yakında geliyor. Yeni sezonda oyuncuları neler beklediğini ise şu anda bilmiyoruz. Rare ekibinin bu konuda yakında bilgiler paylaşması bekleniyor.

Sea of Thieves’in Başarı Hikayesi:

Sea of Thieves ilk olarak Mart 2018 yılında Xbox One ve PC için piyasaya sürüldü. Oyun, o zamandan beri düzenli güncellemeler ve yeni içerikler ile büyüyerek gelişti. 2022 yılında Sea of Thieves’in 15 milyondan fazla oyuncu tarafından oynandığı açıklanmıştı. Bu sayının 40 milyona ulaşması ise oyunun ne kadar popüler olduğunu açıkça gösteriyor.Popüler Haberler


PAC-MAN MEGA TUNNEL BATTLE CHOMP CHAMPS ile 64 oyuncuya kadar devasa çok oyunculu savaşta heyecanı yaşayın! Klasik PAC-MAN oyununa modern bir dokunuş.


VALORANT tutkunları hazır olun! Riot Games ve ESA Esports iş birliği ile düzenlenen VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2 turnuvasının heyecanı başlıyor.


Heyecanla beklenen Beyblade aksiyon oyunu Beyblade X: XONE, nihayet Switch ve PC (Steam) platformları için duyuruldu!


Endonezya yapımı korku oyunu DreadOut, Remastered Collection ile PlayStation 5 ve Nintendo Switch’e geri dönüyor!