-->
Remnant 2’ye NVIDIA DLSS 3.7 ve Intel XeSS 1.3 Desteği Geldi!

Gunfire Games tarafından geliştirilen nişancı aksiyon oyunu Remnant: From the Ashes’in devamı niteliğindeki Remnant 2 için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!

25.04.2024 | ulasufuk

Gunfire Games tarafından geliştirilen nişancı aksiyon oyunu Remnant: From the Ashes’in devamı niteliğindeki Remnant 2 için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı! Bu yeni güncelleme, NVIDIA DLSS 3.7 ve Intel XeSS 1.3 için resmi destek ekliyor.

Güncellemenin Önemli Özellikleri:

  • NVIDIA DLSS 3.7 ve Intel XeSS 1.3 desteği: Bu teknolojiler, PC oyuncularına daha akıcı bir deneyim sunarak ekran kartı yükünü azaltıyor ve görüntü kaybı yaşamadan oyunu deneyimlemelerine olanak tanıyor.
  • Platformlar arası arkadaş daveti: Artık oyunda platformlar arası arkadaşlarınızı lobiye davet ederek onlarla beraber oyuna katılım sağlayabilirsiniz.
  • Düşman, eşya ve silah dengeleme değişiklikleri: Düşmanlar, eşyalar ve silahlar için çeşitli dengeleme değişiklikleri yapılarak oyunun dengeli bir şekilde ilerlemesi sağlanmıştır.
  • Diğer düzeltmeler: Güncellemede ayrıca çeşitli hata düzeltmeleri ve oyun iyileştirmeleri de yer alıyor.

Remnant 2’nin FSR 3.0 Frame Generation desteğine de sahip olduğunu unutmamak gerekir. Bu özellik, DLSS ve XeSS’e ek olarak oyunculara farklı bir görüntü iyileştirme seçeneği sunuyor.

Güncellemeyle ilgili yorumlar oldukça olumlu. Oyuncular, DLSS ve XeSS desteğinin oyunun performansını önemli ölçüde artırdığını ve platformlar arası arkadaş daveti özelliğinin de oldukça kullanışlı olduğunu belirtiyor.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.