-->
Papara SuperMassive, Muhteşem Bir Geri Dönüşle LoL 2024 Kış Mevsimi Şampiyonu Oldu!

League of Legends 2024 Kış Mevsimi finali nefes kesici bir mücadeleye sahne oldu.

07.04.2024 | ulasufuk

League of Legends 2024 Kış Mevsimi’nin heyecan dolu finali 5 Nisan’da gerçekleşti. Büyük finalde Papara SuperMassive ve Beşiktaş Esports karşı karşıya geldi. Beşiktaş Esports’un 2-0 öne geçtiği seride Papara SuperMassive muhteşem bir geri dönüşe imza attı ve 3-2’lik skorla zafere ulaşarak Kış Mevsimi’nin şampiyonu oldu.

Serinin ilk iki maçında Beşiktaş Esports rakibine karşı üstün bir oyun sergiledi ve 2-0 öne geçti. Herkes finalin üçüncü maçla biteceğini düşünmeye başlamıştı. Fakat Papara SuperMassive pes etmedi ve üçüncü maçtan itibaren bambaşka bir oyunla karşımıza çıktı. Serinin kalan üç maçını da kazanan Papara SuperMassive, unutulmaz bir geri dönüşe imza atarak kupayı evine götürdü.

Papara SuperMassive’in bu zaferi birçok açıdan önemli. Takım, 2023 Yaz Mevsimi’nden sonra ikinci kez Türkiye şampiyonu oldu. Ayrıca, EMEA Masters turnuvasında ülkemizi temsil edecek üç takımdan biri oldu.

EMEA Masters turnuvası 15 Nisan Pazartesi günü başlayacak. Avrupa’nın en iyi takımlarının mücadele edeceği turnuvada Papara SuperMassive, Beşiktaş Esports ve Boostgate Esports ülkemizi temsil edecek.

Papara SuperMassive’in Kış Mevsimi zaferi, tüm League of Legends hayranlarını heyecanlandırdı. Takımın EMEA Masters turnuvasında da başarılı olması ve Avrupa’ya adını duyurması bekleniyor.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.