-->
Marvel Rivals Kapalı Alfa Testi 10 Mayıs’ta Başlıyor!

NetEase Games, Marvel Rivals’ın kapalı alfa testinin 10 – 20 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleşeceğini duyurdu.

29.04.2024 | ulasufuk

NetEase Games, Marvel Rivals’ın kapalı alfa testinin 10 – 20 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleşeceğini duyurdu. Test, 30.000 oyuncu ile sınırlı olacak ve sadece Birleşik Devletler ve Kanada’daki oyuncular katılabilecek.

Kapalı Alfa Testi’nde Ne Var?

  • Modlar: Convergence, Convoy ve Domination olmak üzere üç farklı mod.
  • Haritalar: Royal Palace, Tokyo 2099: Shin-Shibuya ve Yggdrasil Path olmak üzere üç farklı harita.
  • Karakterler: Seçilebilir on dokuz karakter: Black Panther, Doctor Strange, Groot, Hela, Hulk, Iron Man, Loki, Luna Snow, Magik, Magneto, Mantis, Namor, Peni Parker, Punisher, Rocket Raccoon, Star-Lord, Storm, Scarlet Witch ve Spider-Man.
  • Yıkılabilir Çevre: Oyuncuların yıkılabilir çevreyi deneyimleme şansı.
  • PC Sistem Gereksinimleri: İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit, İşlemci: Intel Core i5-10400 veya AMD Ryzen 5 5600X, Bellek: 16 GB, Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 2060 (Super) veya AMD RX 5700-XT, DirectX: Version 12, Depolama: 70 GB SSD

Kapalı Alfa Testine Nasıl Katılabilirim?

Kapalı alfa testine katılmak için öncelikle resmi web sitesi üzerinden kayıt olmanız gerekiyor. Kayıtlar sınırlı sayıda olduğundan, şanslıysanız test daveti alabilirsiniz.

Marvel Rivals Hakkında

Marvel Rivals, PC için ücretsiz olarak yayınlanacak 6v6 takım tabanlı çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Oyunda Avengers, Guardians of the Galaxy ve X-Men gibi birçok tanınmış Marvel karakteri yer alıyor. Oyun, heyecan verici savaşlar, yıkılabilir ortamlar ve stratejik takım oyunu sunuyor.Popüler Haberler


PAC-MAN MEGA TUNNEL BATTLE CHOMP CHAMPS ile 64 oyuncuya kadar devasa çok oyunculu savaşta heyecanı yaşayın! Klasik PAC-MAN oyununa modern bir dokunuş.


VALORANT tutkunları hazır olun! Riot Games ve ESA Esports iş birliği ile düzenlenen VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2 turnuvasının heyecanı başlıyor.


Heyecanla beklenen Beyblade aksiyon oyunu Beyblade X: XONE, nihayet Switch ve PC (Steam) platformları için duyuruldu!


Endonezya yapımı korku oyunu DreadOut, Remastered Collection ile PlayStation 5 ve Nintendo Switch’e geri dönüyor!