-->
Keanu Reeves, Sonic 3 Filminde Shadow’a Ses Veriyor!

Hollywood yıldızı Keanu Reeves, Sonic the Hedgehog 3 filminde Shadow the Hedgehog karakterini seslendirecek.

16.04.2024 | ulasufuk

Hollywood yıldızı Keanu Reeves, Sonic the Hedgehog 3 filminde Shadow the Hedgehog karakterini seslendirecek. Bu heyecan verici haber, The Hollywood Reporter tarafından doğrulandı.

Reeves’in Sonic Evrenine Katılımı:

Reeves, John Wick ve Cyberpunk 2077 gibi popüler yapımlarla tanınıyor. Bu sefer de ikonik video oyunu karakteri Shadow’a hayat verecek. Bu hamle, Reeves’in hayran kitlesini genişletmesine ve Sonic serisine yeni bir soluk getirmesine yardımcı olacak gibi görünüyor.

Sonic 3 Hakkında Bilinenler:

  • Sonic 3, 20 Aralık 2024’te vizyona girecek.
  • Filmin yönetmenliğini Jeff Fowler üstleniyor.
  • Senaryoda Pat Casci ve Josh Miller imzası var.
  • James Marsden, Ben Schwartz ve Jim Carrey gibi isimler de filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.
  • Sonic 2, Amerika Birleşik Devletleri’nde en çok hasılat yapan ikinci video oyunu filmi olma başarısını yakaladı. Bu durum, Sonic 3 için de büyük bir beklenti yaratıyor.


Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.