-->
İnternetin Yeni Sevgilisi Content Warning Rekor Kırdı!

1 Nisan şakası olarak ortaya çıkan Content Warning oyunu, internetin yeni gözdesi oldu! Dün saat 19:00’a kadar ücretsiz şekilde dağıtılan oyun

04.04.2024 | ulasufuk

1 Nisan şakası olarak ortaya çıkan Content Warning oyunu, internetin yeni gözdesi oldu! Dün saat 19:00’a kadar ücretsiz şekilde dağıtılan oyun, 204.000 eş zamanlı oyuncuya ulaşarak rekor kırdı. Dahası, oyunu Steam üzerinden tam 6.2 milyon kişi edinmiş durumda.

Content Warning, arkadaşlarınızın başına gelen korkutucu olayları videoya alabilmenizi sağlayan bir oyun. Oyunun amacı, arkadaşlarınızın korku dolu anlarını eğlenceli bir hale dönüştürmek.

Oyunun Steam sayfasında mutluluğunu dile getiren Content Warning ekibi, insanların birlikte eğlenebileceği bir oyun yarattıkları için de gurur duyduklarını ifade etmiş.

Content Warning’i, yine bir internet efsanesi olan Little Company’e benzetmek mümkün. Fakat Content Warning’de yapmanız gereken, arkadaşlarınızın başına gelen olayları videoya alabilmek. Yani arkadaşlarınız korku dolu anlar yaşarken sizin gülerek eğlenmeniz gerekiyor.

Oyunun Steam yorumları da oldukça pozitif. Şu ana kadar oyuna gelen 250’den fazla yorumun yüzde 91’i olumlu. Buna ek olarak oyunun dağıtımını Landfall’un üstlendiğini de eklemekte fayda var. Landfall daha önce de Totally Accurate Battle Simulator ve Knightfall gibi “özel” 1 Nisan oyunları çıkartmıştı.

Content Warning’i ücretsiz olarak kaçırdıysanız üzülmeyin! Oyunun şu anki fiyatı sadece 10 TL. Bu fiyata, internetin en eğlenceli ve absürt oyunlarından birine sahip olabilirsiniz.Popüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!