-->
Human Fall Flat 2’nin Geliştirilmesi 2026 Yılına Ertelendi!

Devolver Digital tarafından yayınlanan Human Fall Flat’in devam oyunu Human Fall Flat 2’nin 2026 yılına ertelendiği resmi olarak açıklandı.

18.04.2024 | ulasufuk

Devolver Digital tarafından yayınlanan Human Fall Flat’in devam oyunu Human Fall Flat 2’nin 2026 yılına ertelendiği resmi olarak açıklandı. Bu bilgi, şirketin son yıllık mali raporunda yer aldı.

Erteleme Sebebi:

Geliştirici ekip, oyuna eklenecek olan çok fazla içerik ve en iyi şekilde hayranlara hitap etme arzusu nedeniyle gecikmeyi gerekçe gösteriyor.

Oyun Hakkında Bilgiler:

  • Geliştirici: No Brake Games
  • Yayıncı: Devolver Digital
  • Platformlar: PC (ve henüz duyurulmamış)
  • Çıkış Tarihi: 2026 (önceden 2025 olarak planlanmıştı)
  • Yenilikler: Yeni fizik motoru ve mekanikler

Hatırlatma:

Human Fall Flat 2, Haziran 2023’te Devolver Direct 2023 etkinliğinde PC platformu için duyurulmuştu. Duyuruya yeni bir tanıtım fragmanı da eşlik etmişti.

Fragmana Göz Atın:Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.