-->
Horizon Forbidden West PC’ye Yeni Güncelleme Geldi! XeSS Desteği ve Daha Fazlası!

Nixxes Software tarafından PC platformuna portlanan Horizon: Forbidden West için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!

24.04.2024 | ulasufuk

Nixxes Software tarafından PC platformuna portlanan Horizon: Forbidden West için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı! 300 MB boyutundaki bu yeni yama, Intel XeSS desteğini son sürüme yükseltiyor ve oyuna yeni seçenekler ekliyor.

Güncellemenin Önemli Özellikleri:

  • XeSS desteği 1.3 sürümüne yükseltildi. Bu sayede daha iyi bir görüntü kalitesi ve daha fazla performans elde edebilirsiniz.
  • Intel XeSS Native AA adında yeni bir kenar yumuşatma modu seçeneği eklendi. Bu seçenek, kenar yumuşatma kalitenizi daha da artırır.
  • XeSS 1.3, önceki XeSS desteğine göre daha düşük bir dahili çözünürlük kullanıyor. Bu sayede daha fazla performans elde edebilirsiniz.
  • Toz detayları daha gerçekçi hale getirildi.
  • Ayarlar menüsüne metin boyutunu değiştirmek için yeni bir seçenek eklendi.
  • Dokular daha düzgün görüntüleniyor.

Güncelleme Nasıl Yüklenir?

Yeni güncellemeyi Steam üzerinden otomatik olarak indirebilirsiniz.

Oyuncular Neler Dedi?

Oyuncular, yeni güncellemenin görüntü kalitesini ve performansını önemli ölçüde iyileştirdiğini belirtiyor. Özellikle Intel XeSS Native AA seçeneğinden oldukça memnunlar.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.