-->
Heyecan Verici Sızıntı! Gelecek Hafta Epic Games’te Ücretsiz Lisa: The Painful Definitive Edition ve Industria!

Epic Games’in cömertliği devam ediyor!

18.04.2024 | ulasufuk

Epic Games’in cömertliği devam ediyor! Gelecek hafta, 25 Nisan – 2 Mayıs tarihleri arasında Lisa: The Painful Definitive Edition ve Industria oyunları Epic Games kütüphanenize ücretsiz olarak eklenebilecek. Bu haber, Twitter’da oyun sızıntılarıyla tanınan Billbil-kun tarafından doğrulandı.

Lisa: The Painful Definitive Edition:

Post-apokaliptik bir dünyada geçen bu RPG oyunu, sıra tabanlı dövüşleri ve karanlık atmosferiyle öne çıkıyor. Oyunda, Lisa adında amnezi hastası bir kızı kontrol ediyorsunuz ve onu tehlikeli bir maceraya sürüklüyorsunuz.

Industria:

1980’lerin karanlık Avrupa’sına ışınlanan bu gerilim ve gizem oyunu, etkileyici grafikleri ve sürükleyici hikayesiyle sizi bekliyor. Oyunda, Berlin Duvarı’nın yıkılmasından önce geçen gizemli olayları çözmeye çalışan iki ajan rolündesiniz.

Unutmayın! Ghostrunner, The Big Con ve Town of Salem 2 oyunlarını da 20 Nisan’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.