-->
Heyecan Verici Bir İddia: Game of Thrones MMORPG Geliştiriliyor Mu?

Game of Thrones hayranları için müthiş bir haber! Güney Koreli oyun şirketi Nexon, diziden ilham alan bir MMORPG (Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu) üzerinde çalışıyor olabilir.

29.04.2024 | ulasufuk

Game of Thrones hayranları için müthiş bir haber! Güney Koreli oyun şirketi Nexon, diziden ilham alan bir MMORPG (Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu) üzerinde çalışıyor olabilir.

Bu iddia, Redanian Intelligence isimli Game of Thrones hayran sitesi tarafından ortaya atıldı. Sitenin verdiği bilgilere göre oyun, dizinin dördüncü ve beşinci sezonlarında geçecek ve Kuzey Krallığı‘nı merkezine alacak.

Oyunun Özellikleri:

  • Dördüncü ve beşinci sezonlarda geçecek.
  • Kuzey Krallığı’nı ve diğer krallıkları keşfedebileceğiz.
  • Hem erkek hem de kadın karakter seçeneği.
  • The Elder Scrolls Online’a benzer bir oynanışa sahip olacak.
  • 2025 veya 2026 yılında çıkması bekleniyor.

Nexon’un Oyun Geliştirme Deneyimi:

Nexon, Embark Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan The Finals gibi oyunlarla da tanınan bir şirket. Ayrıca, Hasbro, Bandai Namco Holding, Konami ve SEGA Sammy Holding gibi şirketlere yatırımlar yapmasıyla da gündeme gelmişti.

Oyunun Çıkışı Hakkında:

Şu an için oyunun resmi bir duyurusu yapılmadı ve Nexon tarafından da bu iddialar doğrulanmadı. Ancak Nexon’un Bandai Namco Holdings, Square Enix ve Microsoft ile 2032 yılına kadar geçerli olacak, medya markaları için on yıllık video oyun ortaklığı kontratları imzalamış olması, bu iddiaların gerçeğe dönüşme olasılığını artırıyor.

Sonuç:

Game of Thrones MMORPG’nin geliştirilmesi hala bir iddia olsa da, bu haber hayranları arasında büyük heyecan yarattı. Nexon’un bu oyunu gerçekten geliştirip geliştirmediğini zaman gösterecek.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.