-->
Heyecan Dorukta! Kingdom Come: Deliverance 2 Resmi Olarak Duyuruldu!

Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!

18.04.2024 | ulasufuk

Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor! Deep Silver ve Warhorse Studios, Kingdom Come: Deliverance’ın heyecanla beklenen devam oyunu Kingdom Come: Deliverance II’yi resmi olarak duyurdu.

PlayStation 5, Xbox Series ve PC’de 2024’te:

Açık dünya aksiyon rol yapma oyunu, 2024 yılında PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store) platformlarında satışa sunulacak.

Daha Büyük Bir Açık Dünya ve Daha Fazla Hikaye:

Kingdom Come: Deliverance II, 15. yüzyıl Bohemya’sındaki iç savaşı ve kaosu konu alıyor. İlk oyundaki etkileyici açık dünya, bu sefer daha da genişleyerek karşımıza çıkacak. Geliştirici ekip, orijinal oyunda 3 saatlik sinematiklerin olduğunu hatırlatırken, Kingdom Come: Deliverance II’de 5 saatten fazla sinematik ara sahnenin olacağını da açıkladı.

Hikaye ve Mekaniklerde Gelişim:

Devam oyunu ile oyunun kapsamı da genişliyor. Hem mekanik açıdan hem de hikaye açısından daha geniş ortamlarda kendimizi bulabileceğiz. İlk oyunda olduğu gibi yeni oyunda da Skalitzli Henry olarak yer alacak ve sıradan bir kişiden kahramana dönüşecek bir maceraya atılacağız.

Dövüş Mekanikleri ve Yeni Silahlar:

Yayınlanan fragmandan anladığımız kadarıyla, ilk oyunda bulunan dövüş mekaniklerinin zorluğu Kingdom Come: Deliverance II’de de devam edecek. Ayrıca fragmanda arbaletler ve ateşli silahlar gibi yeni silahlar da görebiliyoruz.

Kingdom Come: Deliverance 2 videosu 

Sadece duyuru fragmanına bakmak istersenizPopüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.