-->
Heyecan Dorukta! Kingdom Come: Deliverance 2 Bu Yıl Çıkıyor!

Kingdom Come: Deliverance hayranları, sabrınızın mükafatını alma vakti geldi!

18.04.2024 | ulasufuk

Kingdom Come: Deliverance hayranları, sabrınızın mükafatını alma vakti geldi! Warhorse Studios, bugün akşam saatlerinde (TSİ 21:00) heyecanla beklenen Kingdom Come: Deliverance 2’yi resmi olarak duyurdu.

Orta Çağ Macerası Geri Dönüyor:

Kingdom Come: Deliverance 2, ilk oyunun destansı hikayesini devam ettirecek. Oyuncular bir kez daha 15. yüzyıl Bohemya’sına geri dönecek ve savaş, entrika ve diplomasi dolu bir dünyada hayatta kalmaya çalışacaklar.

Yeni Fragman ve Detaylar:

Duyuru fragmanı, oyunun muhteşem görsellerini ve heyecan verici oynanışını gözler önüne seriyor. Fragmanda, atlı şövalyeler, kaleler, savaşlar ve daha fazlasını görebiliyoruz.

2024’te PC, PS5 ve Xbox Series X/S’te:

Kingdom Come: Deliverance 2, 2024 yılı içerisinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformları için satışa sunulacak.

Oyuncular Neler Bekliyor?

Kingdom Come: Deliverance, gerçekçi tarihi atmosferi, zorlayıcı oynanışı ve etkileyici hikayesiyle oyuncular tarafından büyük beğeni toplamıştı. Devam oyunundan da benzer bir deneyim bekleniyor.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.