-->
Heyecan Bekleyişe Son! Deadpool & Wolverine Fragmanı Yayınlandı!

Marvel hayranları, sabırsızlıkla beklediği Deadpool & Wolverine filminin fragmanı ile nihayet buluştu!

28.04.2024 | ulasufuk

Marvel hayranları, sabırsızlıkla beklediği Deadpool & Wolverine filminin fragmanı ile nihayet buluştu!

Fragmanda, Deadpool’un eğlenceli ve yaramaz yönünü bir kez daha gözler önüne seriyor, Hugh Jackman’ın ise Wolverine karakteriyle dönüşü hayranları coşturuyor. İlk kez tam anlamıyla Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) bir parçası olarak görünen Deadpool, R-rated özelliğini de koruyor. Fragman, filmin MCU’nun diğer filmlerine kıyasla daha cesur bir yanının olacağına dair ipuçları da içeriyor.

Filmin Konusu:

Fragmana göre filmin konusu, Wolverine’in iyileştirici güçleri ve Deadpool’un keskin diliyle, ortak bir düşmanı alt etmek için bir araya gelmelerini işliyor. Fragmanda, “Wolverine yaralarını iyileştirirken, boşboğaz Deadpool ile karşılaşır. Ortak bir düşmanı yok etmek için işbirliği yaparlar” şeklinde bir açıklama yer alıyor.

Zaman Değişimi Otoritesi (TVA) Hikayede Yer Alacak mı?

Ayrıca, “Loki” dizisinde tanıtılan Zaman Değişimi Otoritesi’nin (TVA) de hikayede yer alacağı belirtiliyor. Fragmanda bu konuda net bir bilgi verilmese de, TVA’nin filmin ana temalarından biri olacağı tahmin ediliyor.

Cassandra Nova Karakteri de Fragmanda Görünüyor

Fragmanda Cassandra Nova karakterini canlandıran Emma Corrin’den de kısa bir görüntü sunuluyor. Bu, karakterin hikayedeki rolünü merak konusu yapıyor.

Vizyon Tarihi:

Bu tam uzunluktaki fragman, MCU’da Deadpool ve Wolverine’in nasıl bir kargaşaya neden olacağını merakla bekleyen hayranları için bir ziyafet sunuyor. 26 Temmuz’da vizyona girecek olan film, kesinlikle bu yazın en çok konuşulacak yapımlarından biri olacak.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.