-->
Hazelight, 10. Yıl Dönümünde Yeni Oyunu Duyuracak!

Geliştirici stüdyosu Hazelight, heyecan verici bir haberle karşımızda! Stüdyo, 10. yıl dönümünü kutlamak için yeni bir oyun duyuracağını açıkladı.

16.04.2024 | ulasufuk

Geliştirici stüdyosu Hazelight, heyecan verici bir haberle karşımızda! Stüdyo, 10. yıl dönümünü kutlamak için yeni bir oyun duyuracağını açıkladı.

Duyuru Tarihi: Kasım 2024

Platformlar: Bilinmiyor

Tür: Co-op macera oyunu (tahmini)

Hazelight Hakkında:

Hazelight, 2014 yılında Josef Fares ve Jose Luis Mercado tarafından kurulan İsveçli bir video oyunu geliştirme stüdyosudur. Stüdyo, iki oyunculu co-op macera oyunlarına odaklanmaktadır.

Ön Plana Çıkan Hazelight’ın Oyunları:

  • A Way Out (2018)
  • It Takes Two (2021)

It Takes Two’nun Başarısı:

Hazelight’ın son oyunu It Takes Two, büyük bir başarı yakaladı. Oyun, 2021 yılında BAFTA Game of the Year ödülünü de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı. Oyunun ilk üç yılında 16 milyondan fazla sattığı ve 30 milyondan fazla kişi tarafından oynandığı bildirildi.

Yeni Oyun Ne Olacak?

Hazelight’ın yeni oyunu hakkında şu an için çok az şey biliniyor. Oyunun türü, platformları ve hikayesi hakkında henüz bir bilgi verilmedi.

Ancak stüdyonun co-op macera oyunlarına odaklandığından, yeni oyunun da bu türde olması muhtemel.

Kasım ayında Hazelight’ın 10. yıl dönümünü kutlayacağız. Bu nedenle, stüdyodan daha fazla duyuru gelmesi bekleniyor.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.