-->
GTA 5 Hayranlarına Kötü Haber: Trevor İçeriği Çöpe Atıldı!

Geçtiğimiz aylarda GTA 5 için sekiz indirilebilir içerik planlandığı ortaya çıkmıştı.

28.04.2024 | ulasufuk

Geçtiğimiz aylarda GTA 5 için sekiz indirilebilir içerik planlandığı ortaya çıkmıştı. Fakat GTA Online’ın inanılmaz başarısı, bu planları alt üst etti. Sekiz DLC’nin tamamı iptal edildi ve hayranları üzüntüye boğdu.

Bu iptal edilen DLC’lerden biri de Trevor’ı merkezine alan bir hikaye DLC’siydi. Steven Ogg, Trevor’ı canlandıran aktör, karakterin FIB ajanı olarak karşımıza çıkacağı bir DLC planlandığını doğruladı. Hatta bu DLC için çekimler bile yapılmıştı.

Ancak GTA Online’ın muazzam başarısı, Rockstar Games’in önceliklerini değiştirdi. Şirket, tüm kaynaklarını çevrimiçi deneyimi geliştirmeye harcamaya karar verdi. Bu nedenle Trevor’ın hikayesini anlatan DLC de rafa kaldırıldı.

Hayranlar, Trevor’ın hikayesinin tamamlanmasını ve karakterin derinlemesine işlenmesini sabırsızlıkla bekliyordu. Fakat GTA Online’ın cazibesi, bu hayalleri suya düşürdü.

Peki bu iptal, Trevor’ın hikayesinin sonsuza kadar rafa kalktığı anlamına mı geliyor? Cevap kesin değil. Rockstar Games, gelecekte bu DLC’yi yeniden gözden geçirebilir.

Ancak şu an için durum bu şekilde. Trevor hayranları, en azından bir süreliğine karakterin hikayesinin tamamlanmadığını kabullenmek zorunda.

GTA 5’in Trevor DLC’si hakkında daha fazla bilgi edinmek için:

  • Haberin kaynaklarına göz atabilirsiniz.
  • Trevor’ın GTA 5’teki rolü ve önemi hakkında bilgi edinebilirsiniz.
  • GTA Online’ın başarısının Rockstar Games’in önceliklerini nasıl etkilediğini analiz edebilirsiniz.
  • Trevor’ın hikayesinin gelecekte tamamlanma ihtimali hakkında yorum yapabilirsiniz.


Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.