-->
Ghostwire: Tokyo’dan Denuvo Koruması Sonunda Kaldırıldı!

Bethesda tarafından yayınlanan ve ilgi çekici bir atmosfere sahip olan Ghostwire: Tokyo’nun PC sürümünden, 17 Nisan tarihinde Denuvo koruması kaldırıldı.

18.04.2024 | ulasufuk

Bethesda tarafından yayınlanan ve ilgi çekici bir atmosfere sahip olan Ghostwire: Tokyo’nun PC sürümünden, 17 Nisan tarihinde Denuvo koruması kaldırıldı. Bu bilgi, SteamDB tarafından ortaya çıkarıldı.

Denuvo Koruması Tartışmaları:

Denuvo, oyun korsanlığını önlemek için kullanılan bir kopya koruma teknolojisidir. Fakat bu teknolojinin, PC’lerde oyunların performansını olumsuz etkilediği de bilinmektedir. Bu nedenle Denuvo, oyuncular tarafından sıklıkla eleştirilmektedir.

Ghostwire: Tokyo’da Denuvo Ne Kadar Kalmıştı?

Ghostwire: Tokyo, Nisan 2022’de piyasaya sürülmüştü ve o tarihten itibaren Denuvo koruması altında bulunuyordu. Yani Denuvo, bu oyunda yaklaşık 1 yıl boyunca kullanıldı.

Denuvo’nun Kaldırılması Ne Anlama Geliyor?

Denuvo’nun kaldırılması, Ghostwire: Tokyo’nun PC sürümünün performansının artması anlamına gelebilir. Ayrıca, oyunu korsanlamak isteyenler için de daha kolay bir hale gelebilir.

Denuvo’nun Yeni Teknolojisi:

Denuvo, bu ayın başında oyunları kıranları ve korsan olarak sunanları tespit etmek için tasarlanmış yeni bir filigran teknolojisini tanıttı. Bu teknolojinin nasıl işleyeceği ve ne kadar etkili olacağı ise henüz bilinmiyor.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.