-->
Gelecek Haftanın Ücretsiz Epic Games Oyunu Sızdırıldı: Orcs Must Die! 3!

Epic Games mağazası her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor!

25.04.2024 | ulasufuk

Epic Games mağazası her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor! Bu hafta Industria ve Lisa: The Painful Definitive Edition oyunlarını ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Ancak asıl heyecan verici haber gelecek hafta için! Güvenilir bir sızıntıya göre, önümüzdeki hafta Epic Games, Orcs Must Die! 3 oyununu tamamen ücretsiz bir şekilde sunacak.

Orcs Must Die! 3 Hakkında:

Orcs Must Die! 3, kule savunma oyununun heyecan verici bir devamı. Bu oyunda, orduyu durdurmak için tuzaklar, silahlar ve büyü kullanarak dalgalar halinde gelen orklara karşı savaşmanız gerekiyor.

Oyunu Ne Zaman Ücretsiz Olarak Alabileceksiniz?

Orcs Must Die! 3’ü 2 ile 9 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Unutmayın!

  • Bugün 18:00’den önce The Big Con ve Town of Salem 2 oyunlarını da kütüphanenize bedava bir şekilde ekleyebilirsiniz.
  • Industria ve Lisa: The Painful Definitive Edition oyunlarını 2 Mayıs tarihine kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Epic Games’in Ücretsiz Oyunları Hakkında:

Epic Games mağazası, her hafta ücretsiz oyunlar dağıtarak oyunculara büyük bir jest yapıyor. Bu sayede birçok oyuncu yeni oyunlar keşfedebiliyor ve yeni deneyimler yaşayabiliyor.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.