-->
FUT Esports, 2024 VCT EMEA Ligi Grup Elemelerine Galibiyetle Başladı 

Red Bull’un ana partnerliğinde gerçekleşen, VALORANT’ın en prestijli takımlarının mücadele ettiği VCT EMEA 2024 Ligi’nde grup aşamaları başladı.

08.04.2024 | ulasufuk

Red Bull’un ana partnerliğinde gerçekleşen, VALORANT’ın en prestijli takımlarının mücadele ettiği VCT EMEA 2024 Ligi’nde grup aşamaları başladı. Merakla takip edilen turnuvada mücadele eden Red Bull takımı FUT Esports, gruptaki ilk maçında Team Liquids’i mağlup etmeyi başardı.

Her yıl espor severlerin heyecanla beklediği VCT EMEA Ligi maçları başladı. Red Bull‘un ana partnerliğinde gerçekleşen turnuvada bu yıl gruplar “Alpha Grubu” ve “Omega Grubu” olarak iki gruba ayrılıyor. “Alpha Grubu” Team Liquids, Karmine Corp, BBL Esports, Fnatic ve Team Vitality’den oluşuyor. Red Bull takımı FUT Esports’un da yer aldığı “Omega Grubu”nda ise Natus Vincere, Team Heretics, Gentle Mates, KOI ve GIANTX bulunuyor. 

FUT Esports, 2024 VCT EMEA Ligi grup elemelerinin ilk maçında “Alpha Grubu”ndan Team Liquids ile karşı karşıya geldi. Kıyasıya geçen mücadelenin kazananı FUT Esports oldu. 

Red Bull oyuncusu Ferit “wtcN” Karakaya lig maçları boyunca Twitch kanalından karşılaşmaları canlı yayınladığı bir izleme etkinliği gerçekleştiriyor. VCT EMEA 2024 Ligi grup elemelerinden en yüksek skoru toplayan 3 takım VCT 2024 Masters: Shanghai’de mücadele etme fırsatı yakalayacak. Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.