-->
Frostpunk 2’nin Beta Sürümü Yayında! Bir Hafta Boyunca Deneyebilirsiniz!

11 Bit Studios, merakla beklenen Frostpunk 2’nin beta sürümünü PC kullanıcılarına sunmuş durumda.

16.04.2024 | ulasufuk

11 Bit Studios, merakla beklenen Frostpunk 2’nin beta sürümünü PC kullanıcılarına sunmuş durumda. Bu beta sürümü, 1 hafta boyunca Deluxe sürümünü ön sipariş veren oyunculara açık olacak ve oyunculara oyunu deneme imkanı sunacak.

Beta Sürümünde Neler Var?

Beta sürümünde, oyunun sandbox moduna erişim ve bu modun bir kısmını deneyimleme şansı sunuluyor. Bu sayede oyuncular, Frostpunk 2’nin nasıl bir oynanışa sahip olduğunu önceden görebilecekler.

Yeni Fragman Yayınlandı:

11 Bit Studios ayrıca, Frostpunk 2’nin yeni bir fragmanını da yayınladı. Bu fragmanda, oyunun oynanışına dair yeni detaylar görülüyor.

Frostpunk 2 Ne Zaman Çıkacak?

Frostpunk 2, 25 Temmuz’da PC için piyasaya sürülecek. Oyun, ilk gün PC Game Pass’te de yer alacak. Xbox Series X/S ve PlayStation 5 sürümleri ise ilerleyen bir tarihte yayınlanacak.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.