-->
FRONT MISSION 2: Remake 30 Nisan’da PC’de!

Orijinal oyunun yayıncısı Forever Entertainment, FRONT MISSION 2’nin remake sürümünün 30 Nisan’da PC’de çıkacağını duyurdu.

07.04.2024 | ulasufuk

Orijinal oyunun yayıncısı Forever Entertainment, FRONT MISSION 2’nin remake sürümünün 30 Nisan’da PC’de çıkacağını duyurdu. Remake sürümünde iyileştirilmiş yükleme hızı, yeni kamera seçeneği, yeni renklendirme ve kamuflaj seçenekleri ve birçok yeni dil desteği yer alacak.

FRONT MISSION 2, 1997 yılında Super Nintendo Entertainment System (SNES) için piyasaya sürülen bir strateji rol yapma oyunudur. Oyun, sıra tabanlı savaş sistemi ve mech’leri özelleştirme imkanı ile ün kazandı.

Remake sürümünde şu yenilikler yer alacak:

  • İyileştirilmiş yükleme hızı: Oyunun yükleme süreleri önemli ölçüde kısaltıldı.
  • Yeni serbest kamera seçeneği: Oyuncular, savaş alanını farklı açılardan görebilecekleri yeni bir serbest kamera seçeneğine sahip olacak.
  • Yeni renklendirme ve kamuflaj seçenekleri: Oyuncular, mech’lerini diledikleri gibi renklendirebilecek ve kamuflaj yapabilecek.
  • Birçok yeni dil desteği: Oyun, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Korece, Rusça, Brezilya Portekizcesi ve Türkçe dillerini destekleyecek.
  • Modern oyun içi efektler: Oyun, modern oyun standartlarına uygun görsel efektlere sahip olacak.
  • Yenilenmiş müzik deneyimi: Oyunun müzikleri yeniden düzenlendi ve kaydedildi.

FRONT MISSION 2: Remake’in ücretsiz demo sürümü şu anda Steam’de mevcut. Demoyu oynayarak oyunun nasıl bir görünüme ve oynanışa sahip olduğunu deneyimleyebilirsiniz.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.