-->
Fire Flux Esports, VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Ligi Split 1’i Kazandı!

VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Ligi Split 1’in heyecan verici final karşılaşması 14 Nisan Pazar günü ESA Espor Arena’da gerçekleşti.

16.04.2024 | ulasufuk

VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Ligi Split 1’in heyecan verici final karşılaşması 14 Nisan Pazar günü ESA Espor Arena’da gerçekleşti. Fire Flux Esports ve Galakticos takımları, 5 maçlık seri formatında kıyasıya bir mücadeleye giriştiler.

Fire Flux Esports, Seride Galakticos’u 3-0 Mağlup Etti:

Yoğun bir rekabete sahne olan final serisinde Lotus, Bind ve Split haritaları seçildi. Fire Flux Esports, her iki uzatmaya da giden maçta da rakibini domine ederek galibiyet elde etti.

  • Lotus: Fire Flux Esports 13-10
  • Bind: Fire Flux Esports 14-12
  • Split: Fire Flux Esports 14-12

Fire Flux Esports Kupada Hakimiyet Kurdu:

Galakticos, her ne kadar bazı geri dönüşler yaşasa da Fire Flux Esports’un üstün oyununu durduramadı. Fire Flux Esports, serideki tüm maçları kazanarak kupayı evine götürdü.

Sonuç:

Bu zaferle Fire Flux Esports, VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Ligi Split 1 şampiyonu unvanını kazandı. Takım, turnuvadaki başarısıyla bir sonraki aşamaya da emin adımlarla ilerliyor.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.