-->
Far Cry 7’de Cillian Murphy mi Kötü Adam Olacak? Söylentiler Sosyal Medyayı Sarsıyor!

Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!

22.04.2024 | ulasufuk

Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı! Sosyal medya platformu Twitter’da paylaşılan bilgilere göre, ünlü oyuncu Cillian Murphy oyunun baş kötü karakterini canlandıracak.

Söylentilere Göre Neler Oluyor?

  • Twitter kullanıcısı j0nathan, Far Cry 7 ile ilgili görseller içeren şifreli bir paylaşım yaptı.
  • Bu görsellerin yorumlanması sonucu Cillian Murphy’nin oyunda yer alacağı tahmin ediliyor.
  • Far Cry serisinde daha önce de Giancarlo Esposito ve Michael Mando gibi ünlü isimlerin kötü adam rollerini üstlendiği hatırlanıyor.
  • Cillian Murphy’nin Oppenheimer ve Peaky Blinders gibi projelerdeki başarısı ile Far Cry 7’ye unutulmaz bir kötü adam karakteri katabileceği düşünülüyor.

Cillian Murphy Neden Seçilmiş Olabilir?

Cillian Murphy’nin Far Cry 7’de baş kötü karakteri canlandırması için şu ana kadar herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Yine de Ubisoft’un ünlü isimlerle çalışmaya devam etmesi ve Murphy’nin karizmatik oyunculuğu göz önüne alındığında bu söylentinin gerçek olma ihtimali oldukça yüksek.Popüler Haberler


PAC-MAN MEGA TUNNEL BATTLE CHOMP CHAMPS ile 64 oyuncuya kadar devasa çok oyunculu savaşta heyecanı yaşayın! Klasik PAC-MAN oyununa modern bir dokunuş.


VALORANT tutkunları hazır olun! Riot Games ve ESA Esports iş birliği ile düzenlenen VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2 turnuvasının heyecanı başlıyor.


Heyecanla beklenen Beyblade aksiyon oyunu Beyblade X: XONE, nihayet Switch ve PC (Steam) platformları için duyuruldu!


Endonezya yapımı korku oyunu DreadOut, Remastered Collection ile PlayStation 5 ve Nintendo Switch’e geri dönüyor!