-->
Fallout 4’e DLC Boyutunda Miami Modu Geliyor! Heyecan Verici Fragman Yayınlandı

Fallout 4 hayranları için müthiş bir haberimiz var!

28.04.2024 | ulasufuk

Fallout 4 hayranları için müthiş bir haberimiz var! DLC boyutunda bir genişletme modu olarak tasarlanan Fallout: Miami modunun yeni fragmanı yayınlandı. Bu mod ile Fallout 4’e yepyeni bir bölge, hikaye ve içerikler ekleniyor.

Miami’ye Yolculuk Başlıyor

Ekim 2022’de duyurulan Fallout: Miami modu, Fallout 4’e DLC boyutunda bir deneyim sunuyor. Yepyeni bir ana hikaye, keşfedilecek yeni bir bölge, yan görevler, ekipmanlar, yaşanacak yerler ve ilgi çekici karakterler modda yer alıyor.

Gizemli Kayıplar ve Eşsiz Bir Bölge

Modda, hayranlar gizemli bir şekilde ortadan kaybolan kişilerin izini sürerek bu olayların ardındaki gerçeği çözmeye çalışacaklar. Yeni bölge Miami’nin kendine özgü havasını ve atmosferini yansıtacak.

Ne Zaman Çıkacak?

Genişleme paketinin şu anda çıkış tarihi belli değil. Modun geliştiricileri ilerleyen süreçte daha fazla bilgi paylaşmayı planlıyor. Fallout: Miami modunun yeni nesil konsollarla da uyumlu olacağı belirtildi.

Fallout: Miami Hakkında Bilmeniz Gerekenler:

  • Fallout 4 için DLC boyutunda bir genişletme modu.
  • Yepyeni bir ana hikaye, keşfedilecek yeni bir bölge, yan görevler, ekipmanlar, yaşanacak yerler ve ilgi çekici karakterler içeriyor.
  • Miami’nin kendine özgü havasını ve atmosferini yansıtacak.
  • Çıkış tarihi henüz belli değil.
  • Yeni nesil konsollarla da uyumlu olacak.


Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.