-->
F1 24’ün Heyecan Verici İlk Fragmanı Yayınlandı!

Electronic Arts, F1 24’ün nefes kesici ilk fragmanını ve oyun ile ilgili yeni detayları paylaştı!

18.04.2024 | ulasufuk

Electronic Arts, F1 24’ün nefes kesici ilk fragmanını ve oyun ile ilgili yeni detayları paylaştı! Serinin önceki oyunlarına göre daha erken bir tarihte, 31 Mayıs’ta piyasaya sürülecek olan F1 24, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oyunculara keyifli yarışlar yaşatacak.

F1 24, EA Sports Dynamic Handling ile Gerçekçiliği Artırıyor:

EA Sports F1 24, oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyacak yeni özellikler sunuyor. En önemli yeniliklerden biri olan EA Sports Dynamic Handling, aracın tekerleğinden dış koşullara kadar her bir durumu gerçekçi bir şekilde yansıtmayı hedefliyor. Tamamen yeni ve yükseltilmiş lastik modelleri, gelişmiş aerodinamik simülasyon unsurları ve yeni motor seçenekleri ile F1 24, yepyeni bir sürüş deneyimi vadediyor.

Dinamik Koşullar ve Gerçekçi Yarış Deneyimi:

F1 24’te her pist farklı bir deneyim sunuyor. Dinamik hava koşulları ve pist sıcaklığı gibi değişkenlere ayak uydurmanız gerekiyor. Bu sayede her tur farklı bir macera yaşayabilir, gerçekçi bir yarış atmosferinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Fragman ve Diğer Bilgiler:

  • Çıkış Tarihi: 31 Mayıs 2024
  • Platformlar: PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, PC

F1 24, heyecan verici yeni özellikleri ve gerçekçi yarış deneyimi ile motorsporları severleri etkilemeye hazır görünüyor.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.