-->
En Kötü CoD Oyunu Olarak Kabul Edilen Vanguard’ın Satış Sayısı Şaşırttı!

Oyuncular tarafından en kötü CoD oyunu olarak kabul edilen Call of Duty: Vanguard’ın satış rakamları ortaya çıktı.

07.04.2024 | ulasufuk

Oyuncular tarafından en kötü CoD oyunu olarak kabul edilen Call of Duty: Vanguard’ın satış rakamları ortaya çıktı. Eleştirmenlerden ve oyunculardan düşük puan almasına rağmen Vanguard’ın dünya çapında 30 milyon adet sattığı belirtiliyor.

Vanguard, Metacritic’te “karışık ve ortalama” etiketlerine sahip. Oyunun 2. Dünya Savaşı teması ve içerik eksikliği eleştirilerin odak noktasıydı.

Satış rakamları Activision tarafından doğrulandı. Şirketin sosyal medya analisti Brian Hong, Twitter’da Vanguard’ın 30 milyon sattığını açıkladı.

Activision, 30 milyonluk satışa rağmen Vanguard’ın beklentileri karşılamadığını söylüyor. Mayıs 2022’de şirket, oyunun düşük performansını kabul etti ve bunun içerik eksikliğinden ve 2. Dünya Savaşı temasından kaynaklandığını belirtti.

Vanguard, 25. Yıllık DICE Ödülleri’nde Yılın Çevrimiçi Oyunu dahil olmak üzere birçok ödüle aday gösterildi.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.