-->
Efsane Dönüyor! Golden Axe Animasyon Dizisi Olarak Karşımıza Çıkıyor!

Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!

18.04.2024 | ulasufuk

Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor! 10 bölümden oluşacak olan bu ortaçağ temalı fantastik çizgi dizi, Ax Battler, Tyris Flare ve Gilius Thunderhead’in maceralarını konu alacak.

Hikayenin Merkezinde Ne Var?

Kahramanlarımız bu sefer, Yuria’yı kötü kalpli dev Death Adder’dan kurtarmak için yeni bir maceraya atılacaklar. Yolculukları boyunca tecrübesiz ve hazırlıksız bir maceracı olan Hampton Squib de onlara katılacak. Squib’in başına komik olaylar gelmesi ise izleyicileri eğlendirmeyi vadediyor.

Yürütücü ve Seslendirme Kadrosu:

Dizinin yürütücülüğünü American Dad’den tanıdığımız Joe Chandler üstleniyor. Seslendirme kadrosunda ise Matthew Rhys (The Americans), Danny Pudi (Community, Mythic Quest), Liam McIntyre (Spartacus), Carl Tart (Star Trek: Lower Decks) ve Lisa Gilroy (Glamorous) gibi ünlü isimler yer alıyor.

Karakterler ve Seslendirme Sanatçıları:

  • Ax Battler: Liam McIntyre
  • Tyris Flare: Lisa Gilroy
  • Gilius Thunderhead: Matthew Rhys
  • Hampton Squib: Danny Pudi
  • Chronos ‘Evil’ Lait: Carl Tart

Yayın Tarihi:

Golden Axe animasyon dizisinin ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.