-->
Dragon’s Dogma 2 için Muhteşem 4K Doku Paketi Yayınlandı!

Dragon’s Dogma 2 için 8 GB boyutunda yeni bir 4K doku paketi yayınlandı.

07.04.2024 | ulasufuk

Dragon’s Dogma 2 için 8 GB boyutunda yeni bir 4K doku paketi yayınlandı. Mod geliştiricisi Nvidiaforever2 tarafından hazırlanan bu paket, oyunun ortamlarını inanılmaz derecede güzelleştiriyor.

Paket, ortamların dokularını 4K’ya yükseltiyor ve oyuna yepyeni bir görünüm kazandırıyor. Daha önce yayınlanan doku paketleri dokuları iki katına çıkarırken, bu paket daha da ileriye gidiyor ve dokuları dört katına çıkarıyor.

Yeni 4K doku paketi diğer paketlerle uyumlu çalışıyor. Bu sayede oyunu daha da güzelleştirmek için birden fazla doku paketi kullanabilirsiniz.

Mod geliştiricisi Nvidiaforever2, paketin öncesi ve sonrası karşılaştırmalarını da paylaştı. Bu karşılaştırmalara bakarak paketin oyuna nasıl bir etki ettiğini görebilirsiniz.

Eğer Dragon’s Dogma 2’yi daha da güzelleştirmek istiyorsanız, bu 4K doku paketini kesinlikle indirmelisiniz.

Orijinal

Yükseltilmiş

Orijinal

Yükseltilmiş 

Orijinal

YükseltilmişPopüler Haberler


PAC-MAN MEGA TUNNEL BATTLE CHOMP CHAMPS ile 64 oyuncuya kadar devasa çok oyunculu savaşta heyecanı yaşayın! Klasik PAC-MAN oyununa modern bir dokunuş.


VALORANT tutkunları hazır olun! Riot Games ve ESA Esports iş birliği ile düzenlenen VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2 turnuvasının heyecanı başlıyor.


Heyecanla beklenen Beyblade aksiyon oyunu Beyblade X: XONE, nihayet Switch ve PC (Steam) platformları için duyuruldu!


Endonezya yapımı korku oyunu DreadOut, Remastered Collection ile PlayStation 5 ve Nintendo Switch’e geri dönüyor!