-->
Destansı Viking Oyunu Sons of Valhalla Çıkışını Yaptı

Viking kanı ve destanları sizi çağırıyor! Hooded Horse, aksiyon ve yerleşim kurma öğelerini birleştiren eşsiz oyunu Sons of Valhalla

05.04.2024 | ulasufuk

Viking kanı ve destanları sizi çağırıyor! Hooded Horse, aksiyon ve yerleşim kurma öğelerini birleştiren eşsiz oyunu Sons of Valhalla’nın çıkış tarihini duyurdu. Oyun, 5 Nisan 2024‘te PC platformuna geliyor. Pixel Chest Games tarafından geliştirilen bu Viking temalı macerada kaybedilenleri geri almak için zorlu bir yolculuğa çıkacaksınız.

Sons of Valhalla Neden Farklı?

 • Yan Kaydırma Aksiyonu ve Yerleşim Kurma Stratejisi Bir Arada: Muhteşem piksel sanatıyla bezeli Viking Çağı’nda hem heyecan verici yan kaydırma savaşları hem de stratejik yerleşim kurma deneyimi yaşayacaksınız.
 • İntikam Ateşiyle Yanan Bir Savaşçı: Thorald Olavson rolüne bürünecek, evinizi yakan ve sevgilinizi kaçıran Jarl’ın izini süreceksiniz. Odin’in yardımıyla kaleler inşa edecek, kaynak toplayacak ve düşman mevzilerini kuşatarak zafer kazanmak için liderlerle tek vuruşlu mücadelelerde bulunacaksınız.
 • Tek Kişilik Ordu Değilsiniz: Thorald tek başına bir güç değil. Düşman ordularını yenmek için güçlü bir savaş grubu oluşturmanız gerekiyor. Her düşman farklı taktikler gerektiriyor, kuşatma makineleri savunma duvarlarını aşmada size yardımcı oluyor. Odin’in önüne tekrar çıkarsanız yeteneklerinizi güçlendirmek için rünler topluyorsunuz.
 • Sons of Valhalla Özellikleri:
  • El yapımı, canlı bir Viking Çağı dünyası.
  • Gizli sürprizlerle dolu altı bölümden oluşan lineer hikaye.
  • Yeteneklerinizi sonuna kadar zorlayan sonsuz horde modu.
  • Kalkanlı Kız, Şaman, Demirci ve Berserker olmak üzere 4 farklı kahramanı aralarınıza katabileceğiniz 40’tan fazla düşman çeşidi ve paralı asker birimleri.
  • Oyun İngilizce’den Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe, Çekçe, Macarca, Türkçe, Ukraynaca, Rusça, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Tayca, Korece ve Japonca’ya lokalize edilecek.

Sons of Valhalla, Viking oyunları tutkunları ve aksiyon-strateji severler için kaçırılmayacak bir oyun. Kanlı savaşlara ve destansı maceralara hazır olun!Popüler Haberler


PAC-MAN MEGA TUNNEL BATTLE CHOMP CHAMPS ile 64 oyuncuya kadar devasa çok oyunculu savaşta heyecanı yaşayın! Klasik PAC-MAN oyununa modern bir dokunuş.


VALORANT tutkunları hazır olun! Riot Games ve ESA Esports iş birliği ile düzenlenen VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2 turnuvasının heyecanı başlıyor.


Heyecanla beklenen Beyblade aksiyon oyunu Beyblade X: XONE, nihayet Switch ve PC (Steam) platformları için duyuruldu!


Endonezya yapımı korku oyunu DreadOut, Remastered Collection ile PlayStation 5 ve Nintendo Switch’e geri dönüyor!