-->
Cities: Skylines 2’nin Beach Properties DLC’si İçin Para İadesi Yapılıyor!

Cities: Skylines 2’nin Beach Properties DLC’si, son derece olumsuz eleştiriler almasının ardından ücretsiz hale getirildi ve satın alanlara para iadesi yapılıyor.

18.04.2024 | ulasufuk

Cities: Skylines 2’nin Beach Properties DLC’si, son derece olumsuz eleştiriler almasının ardından ücretsiz hale getirildi ve satın alanlara para iadesi yapılıyor.

Geliştirici Colossal Order, DLC’nin içerik ve diğer unsurlar bakımından yetersiz kaldığını kabul etti. Beach Properties paketi, 25 Mart’ta piyasaya sürüldükten sonra Steam’de büyük oranda “Olumsuz” yorum aldı.

DLC’nin ana oyuna dahil edilmesi ve ücretsiz hale getirilmesi kararı alındı. Bu sayede, Cities: Skylines 2 sahipleri, yeni içeriğe ücretsiz olarak erişebilecek.

Satın alanlara para iadesi yapılıyor. DLC’yi satın alıp iade etmek isteyen oyuncular, Steam üzerinden iade işlemini gerçekleştirebilir.

Cities: Skylines 2, Ekim 2023’te PC için piyasaya sürülmüştü. Oyun, lansmanında çeşitli teknik sorunlarla karşılaşmıştı. Geliştirici ekip, o zamandan beri performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri üzerinde çalışıyor.

Bu gelişme, Colossal Order’ın oyunculara karşı duyarlılığını gösteriyor. Geliştirici ekip, hatalarını kabul ederek sorunu düzeltmek için hızlı bir şekilde harekete geçti.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.