-->
Beşiktaş Esports, EMEA Masters Spring 2024’te Finalde Eintracht Spandau’ya Yenildi!

Beşiktaş Esports, League of Legends EMEA Masters Spring 2024 turnuvasında büyük bir başarı elde ederek finale yükseldi.

29.04.2024 | ulasufuk

Beşiktaş Esports, League of Legends EMEA Masters Spring 2024 turnuvasında büyük bir başarı elde ederek finale yükseldi. Fakat finalde Alman temsilcisi Eintracht Spandau‘ya 3-1 mağlup olarak turnuvayı ikinci sırada tamamladı.

Heyecan Dolu Bir Turnuva Serüveni

Beşiktaş Esports, grup aşamasını başarıyla tamamlayarak Playoff etabına yükseldi. Playoff’larda SK Gaming Prime ve Team BDS Academy’yi yenerek finale yükselmeyi başardı. Finalde ise Eintracht Spandau’ya 3-1 mağlup olarak turnuvayı ikinci sırada tamamladı.

Eintracht Spandau Şampiyon Oldu

Eintracht Spandau da grupları lider olarak tamamladıktan sonra çeyrek finalde Nigma Galaxy MENA’yı, yarı finalde ise Geekay Esports’u yenerek finale yükseldi. Beşiktaş Esports’u da 3-1 mağlup ederek EMEA Masters Spring 2024 şampiyonu oldu.

Beşiktaş Esports’un Başarısı Gurur Verici

Beşiktaş Esports’un EMEA Masters Spring 2024’te finale yükselmesi ve turnuvayı ikinci sırada tamamlaması Türk esporu için büyük bir başarı. Bu turnuvadaki performansları, Avrupa’nın en iyi League of Legends takımlarından biri olduklarını kanıtlamış oldu.

Turnuvanın ödül havuzu 20.000 Euro olarak belirlenmiş ve Eintracht Spandau bu ödülün tamamını hak etti.Popüler Haberler


PAC-MAN MEGA TUNNEL BATTLE CHOMP CHAMPS ile 64 oyuncuya kadar devasa çok oyunculu savaşta heyecanı yaşayın! Klasik PAC-MAN oyununa modern bir dokunuş.


VALORANT tutkunları hazır olun! Riot Games ve ESA Esports iş birliği ile düzenlenen VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2 turnuvasının heyecanı başlıyor.


Heyecanla beklenen Beyblade aksiyon oyunu Beyblade X: XONE, nihayet Switch ve PC (Steam) platformları için duyuruldu!


Endonezya yapımı korku oyunu DreadOut, Remastered Collection ile PlayStation 5 ve Nintendo Switch’e geri dönüyor!