-->
Beş İkiz Gelin: Gotopazu Hikayesi 2. PS4 ve Switch’e Geliyor!

MAGES, The Quintessential Quintuplets: Gotopazu Story 2nd’yi PlayStation 4 ve Switch için duyurdu!

29.04.2024 | ulasufuk

MAGES, The Quintessential Quintuplets: Gotopazu Story 2nd’yi PlayStation 4 ve Switch için duyurdu! Oyun, 2024 yılında Japonya’da piyasaya sürülecek.

Gotopazu Hikayesi 2. Nedir?

  • The Quintessential Quintuplets: Gotopazu Story’nin devamı niteliğinde olan bu oyun, 27 Ekim 2020’de piyasaya sürülen akıllı telefon oyunu Gotopazu’daki etkinlikleri, kartları ve hikayeleri içeren bir macera oyunu.
  • İlk oyun Gotopazu’nun ilk hizmet yılındaki tüm içeriği içerirken, ikinci girişte oyunun ikinci hizmet yılındaki etkinlikler vb. yer alacak.

Fragman Yayınlandı:

  • Kısa bir fragman videosu da yayınlandı. Fragmanda karakterler tanıtılıyor ve oyun hakkında bilgi veriliyor.

Hayranlar Heyecanlı:

  • The Quintessential Quintuplets hayranları, Gotopazu Hikayesi 2’nin konsollara gelmesine oldukça heyecanlı.


Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.