-->
Alien: Rogue Incursion PS VR2, SteamVR ve Quest 3’e Geliyor!

Survios, PlayStation VR2, SteamVR ve Quest 3 için tek oyunculu korku aksiyon oyunu Alien: Rogue Incursion’ı duyurdu!

26.04.2024 | ulasufuk

Survios, PlayStation VR2, SteamVR ve Quest 3 için tek oyunculu korku aksiyon oyunu Alien: Rogue Incursion’ı duyurdu! Oyun, yaz aylarında çıkış yapacak.

Alien: Rogue Incursion Hakkında:

  • Tek Oyunculu Korku Aksiyonu: Alien evreninin dehşetine dalın ve orijinal bir hikayede hayatta kalmak için savaşın.
  • Alien Hayranları Tarafından Tasarlandı: Survios, Alien hayranları için Alien hayranları tarafından tasarlanmış bir oyun sunuyor.
  • Teknik Olarak Gelişmiş: Alien: Rogue Incursion, sizi Alien evrenine tamamen sürükleyen en gelişmiş VR deneyimlerinden biri olacak.
  • Sürükleyici ve Korkunç: Hayatta kalmak için tüm becerilerinize ve cesaretinize ihtiyacınız olacak.

Baş Ürün Sorumlusu TQ Jefferson’ın Açıklaması:

“Survios’taki ekibimiz Alien’ın büyük hayranlarıdır ve uzun süredir Alien: Rogue Incursion’ı inşa ediyor; teknik açıdan en gelişmiş, sürükleyici ve ilgi çekici VR deneyimlerini sınıfının en iyisi serilerle eşleştirme yeteneğimizi geliştiriyorlar. Bu tatil sezonunda hayranların bu oyuna el atmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Alien: Rogue Incursion’ı Neden Beklemelisiniz?

  • Alien evreninin hayranıysanız ve sürükleyici bir VR deneyimi arıyorsanız.
  • Korku ve aksiyon dolu bir oyun oynamak istiyorsanız.
  • Teknik açıdan en gelişmiş VR oyunlarından birini denemek istiyorsanız.


Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.