-->
7 Days to Die Tam Sürüme Kavuşuyor! 11 Yıllık Bekleyiş Sonunda!

Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!

22.04.2024 | ulasufuk

Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor! 2013 yılında erken erişim olarak piyasaya sürülen ve o günden bugüne kadar aynı sürümle devam eden oyun, artık tam bir oyun deneyimi sunmaya hazır.

Peki Tam Sürümde Neler Var?

  • Yeni zombi türleri: Daha çeşitli ve zorlayıcı zombi türleri ile karşı karşıya kalacaksınız.
  • Yeni araçlar: Hayatta kalma şansınızı artıracak yeni araçlar eklendi.
  • Ve daha fazlası: Oyunun tam sürümünde birçok yenilik ve geliştirme yer alıyor.

Konsol Oyuncuları Dikkat! Ek Ücret Gerekebilir:

Eğer 7 Days to Die’ı daha önce konsollarda satın aldıysanız, tam sürüme kavuşmak için ek bir ücret ödemeniz gerekecek. PC platformundaki oyuncular ise herhangi bir ek ücret ödemeden yeni sürüme kavuşabilecek.

Fiyat Bilgisi:

  • Xbox konsollarında oyunun şu anki fiyatı 76 Türk Lirası.
  • PlayStation’da ise 879 TL’lik bir fiyata sahip.

Geliştirici Ekip İndirime Girmesini İstiyor:

Geliştirici ekip, konsol Sony ve Xbox’a oyunun indirime girmesi konusunda birtakım tekliflerde bulunuyor. Bu sayede konsol oyuncularının da tam sürüme daha uygun fiyatlarla erişebilmesi hedefleniyor.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.